تعمیرات اینورتر

گروه فنی مهندسی الکتریکالا با بیش از 25 سال سابقه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و تعمیرات اینورترهای فرکانسی با تیمی از متخصصین در زمینه فروش و اتوماسیون و تعمیرات اینورترهای فرکانسی می‌باشد.
این مجموعه دارای کارگاهی مجهز است که این تجهیزات شامل امکانات تست برقی در همه توان ها از تکفاز تا سه فاز حتی اینورترهایی با توان بالا قابل انجام است.

 

 

از مهم‌ترین تجهیزات این مجموعه می‌توان به جدیدترین اسیلوسکوب‌ها و دستگاه های تست IGBT و سیگنال ژنراتور اشاره کرد که تاثیر بسیار زیادی در تعمیر بردها به جای تعویض دارد که باعث کاهش قیمت و دقت بالا در انجام کار تعمیرات می‌گردد.
گروه فنی مهندسی الکتریکالا در این سال ها در گام ابتدایی با ایجاد کارگاه تعمیرات سعی در افزایش خدمات پس از فروش دستگاهای این مجموعه داشته سپس به علت نیاز بسیار بالای برند های دیگر به خدمات پس از فروش در ایران این مجموعه گسترش پیدا کرد تا در سرویس های سالیانه مورد نیاز اینورترها و تعمیرات برندهای مختلف که خدمات مناسب و متناسب توسط واردکننده نداشتند را انجام دهیم.
این عوامل موجب شد کارگاه به انبار قطعاتی مجهز شود. این انبار موجودی کافی از قطعات و بردهای تمامی برندهای تحت پوشش الکتریکالا را دارا شد.

 

 

این مهم در انجام تعمیرات و ارائه خدمات به مشتریان محترم ما دو امکان:

1-کنترل قیمت مناسب به واسطه خرید های کلی انبار و وارد کردن از خارج در اسرع وقت

2-افزایش حداکثری سرعت انجام تعمیرات به واسطه ی عدم نیاز به تهیه قطعات بعد از عیب یابی

را فراهم می‌کند که الکتریکالا را طی سال های گذشته به یاری متخصصین ارزشمند ما تبدیل به یکی از مراکز خدماتی کرد که با حداکثر سرعت و بهترین قیمت و با رضایت حد اکثری مشتریان تعمیرات اینورترهای فرکانسی را انجام می‌دهد.

 

علاوه بر تعمیر برندهای مختلف اینورترهای فرکانسی مجموعه الکتریکالا دوره های آموزشی کوتاه مدت را برای آموزش مهارت های تحلیلی (الکترونیک – قدرت) برای کار آموزان بخش تعمیرات برگزار می‌کند. در نتیجه ی این دوره ها تعمیرکارانی که آموزش می‌بیند دارای توانایی تحلیلی تمامی بردهای اینورتری می‌. شوند. در این دوره ها تمامی تست ها و نحوه تحلیل نقشه های مدار اینورترها آموزش داده می‌شود.
کار آموزان در پایان این دوره توانایی تعمیرات تمامی برد های اینورتری را دارا می‌شوند بنابراین هیچ محدودیتی جهت تعمیرات برندهای مختلف ندارند. آنها تونایی جایگزینی قطعات و تعمیرات تخصصی را دارند.
لذا الکتریکالا با وجود سرمایه زمانی چند ساله و تیم مجرب خود به مرحله ای از تعمیرات رسیده است که هیچ برندی ما را محدود نمی‌کند.

 

 

در سایت الکتریکالا بحش تعمیرات وبلاگ برندها و آموزش اولیه تعمیرات آن قرار گرفته است. همچنین تعمیر اینورترهای زیر به صورت سالیانه و مداوم از برندهای مطرح اروپایی و آسیایی با نام‌های معروف تجاری زیر:

Power electronics، Lenze، Inovance، Vacon، Telemecanique (Schnider)، Omron، Mitsubishi، ABB، Delta، Toyo denki، Danfoss، Invt، Emotron، Santerno، Encom، Yaskawa،Keb ADT(Imaster)، Hyundai، SEW، Estun ، Emotron، Chint، Sunfar، Kinco، Aucom، Leroy Somer، Fanuc، Elin، Fuji، Pentax، Eurotherm، Control Technique

و کلیه برندهای مطرح موجود در بازار ایران و جهان در این مجموعه انجام می‌شود.

پیش از این متخصصین ما تنظیمات اینورتر و نقشه های سیم کشی را در کنار خدمات تعمیر با درخواست مشتریان انجام می‌دادند اما به علت میزان اهمیت تنظیمات بعد از تعمیر جهت جلوگیری از آسیب مجدد به سیستم ها برآن شدیم تا در مرحله راه اندازی اینورتر نیز گروهی تشکیل داده تا مشتریان ما رضایت کامل از خدمات ما داشته باشند. این گروه متخصصین دارای سابقه بالا در راه اندازی و با آشنایی کامل با صنایع مختلف آموزش دیده اند تا با اطمینان خاطر این بخش از خدمات را در محل کارخانه ها به شما عزیزان ارائه دهند.