الکتریکالـا

شرکت استون

استون (ESTUN) شرکتی چینی است که امروزه در بسیاری از فعالیت‌های صنعتی از آن بهره گرفته می‌شود. شرکت استون (ESTUN) همواره تلاش خود را بر ارائه با کیفیت‌ترین و به روزترین تجهیزات صنعتی از طریق به کارگیری افراد مجرب می‌نماید.

هم اکنون شرکت استون به عنوان یکی از عظیم‌ترین تولیدکنندگانی است که در زمینه طراحی و ساخت انواع سروو موتور و درایو آن فعالیت گسترده‌ایی دارد.

از آنجایی‌ که در این شرکت از فناوری و تکنولوژی نوینی به نام IPR در مراحل ساخت انواع سروو موتور استفاده می‌شود، این موضوع باعث افزایش کاربری انواع مدل‌های استون گردیده است و در حال حاضر شاهد آن هستیم که در بسیاری از صنایع و فعالیت‌های مهم و حساس صنعتی از این نوع موتورها استفاده می‌گردد.

در سال‌های اخیر، با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن، طراحی و ساخت سرو موتور استون (estun) به صورت دو موتور و سه موتوره را نیز آغاز شده و با نام های سری ETS روانه بازار شده است.

از ویژگی های شگفت انگیز این سرو موتور های جدید آن است که می توانند دو یا سه موتور که دارای ویژگی های فنی منحصر به خود هستند را به صورت مجزا از هم کنترل نمایند. همچنین استفاده از این سرو موتور ها که از لحاظ موقعیت و محل نصب، بسیار کم حجم تر از سایرین هستند، باعث شده تا میزان هزینه ها به میزان 30% کاهش یابد.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *