الکتریکالـا

تعمیر اینورتر یوروترم

شرکت یورترم Eurotherm در سال ۱۹۶۵ به عنوان یک تولید کننده کنترل دما توسط یک گروه نوآورانه از مدیران در ورستینگ، غرب ساسکس، انگلستان تاسیس شد. در زمان بسیار کم در زمینه‌های مرتبط فناوری خود را گسترش داد.
شرکت‌های مستقل برای ساخت ضبط کننده‌های داده (Chessell Ltd)، سیستم‌های کنترل (TCS / Turnbull Control Systems) و درایوهای صنعتی متغیر سرعت (SSD / Shackleton System Drives) ساخته شده اند.
هر چهار شرکت به موفقیت‌های بین المللی رسیدند و در سال ۱۹۷۴ به عنوان یک شرکت بین المللی Eurotherm International قرار گرفتند. شرکت یورترم Eurotherm در سال ۱۹۷۸، تبدیل به یک نهاد عمومی شد، اوراق بهادار این شرکت در بورس عرضه شد. سپس در سال ۱۹۹۸ توسط Siebe PLC تبدیل به Invensys PLC شد.

در ایران اینورترهای یوروترم با مدل‌های SSD591P ،SSD890 ،SSD605 ،SSD650V ،SSD590P ،SSD590PLUS و حتی مدل‌های قدیمی‌تر که ممکن است به ندرت در بازار مصرف در حال حاضر موجود باشد شناخته شده است در هنگام خرابی این اینورتر ها ابتدا علل خرابی را مورد بررسی قرار دهید.

در صورت خرابی اینورتر یوروترم اگر دستگاه فالتی را نشان می‌داد خطای اینورتر را یادداشت کرده تا خطا را به تعمیرکار اینورتر  اعلام کنید و با توجه به جدول زیر سیستم برقی خود از ورودی تا موتور درایو را بررسی نمایید.

در زیر برخی از خطاهای مربوط به درایوهای یوروترم آورده شده است:

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *