شرکت مهندسی بازرگانی الکتریک کالا توسعه صنعت

الکتریکالا از سال 1376، حول محور فعالیت‌ها اتوماسیون صنعتی، تعمیرات حرفه‌ای و فروش درایو‌های فرکانسی شکل گرفت. از همان ابتدا با دیدگاه تخصصی نسبت به خدمات اتوماسیون صنعتی شروع به فعالیت نمود. این مجموعه به همت جمعی از کارشناسان و متخصصین توانمند، توانسته یکی از بهترین ها در حوزه اتوماسیون صنعتی و خدمات آن باشد.

درباره ما

مهندسی فروش

تمامی محصولات زیر گروه اتوماسیون صنعتی را می توانید از الکتریکالا بخواھید.
محصول اصلی ما موتور ھای و اینورتر ھای صنعتی است و از مشاوره برای انتخاب و خرید تا نصب و راه اندازی این محصولات را تیم ما به طور کامل با شما ھمراھی می کنند. در هنگام فروش این محصول مشاورین ما در صورت نداشتن تخصص، از ابتدای امر همگام با شما به بررسی نوع صنعت، شرایط جغرافیایی و محیط کارگاه پرداخته تا خطایی در خرید شما رخ ندهد و بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

نصب و راه اندازی اینورتر

برای نصب و راه اندازی اینورتر گروه فنی مهندسی الکتریکالا تیم توانا و متخصصی را طی این سال ها گرد هم آورده تا این امر تخصصی برای شما آسان شود. در نصب اینورتر فاکتورهای متعددی ایمنی، نصب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از جمله این عوامل میزان توانمندی متخصص نصب می باشد. همچنین میزان تجربه و آشنایی با این صنعت موجب می گردد تا با خیال آسوده الکتروموتورهای خود را با اینورتر ایمن کنید.

آموزش نصب اینورتر

شرکت الکتریکالا همواره آماده پاسخگویی و راهنمایی مشتریان، می باشد. و پس از خرید دستگاه، کارشناسان ما به صورت تلفنی پاسخگو تمامی سوالات و رفع ابهامات شما هستند. الکتریکالا برای کسانی که اطلاعات فنی دارند به صورت رایگان راهنمایی های لازم را در سایت قرار داده است.

 

انتخاب بهترین اینورتر

این تیم با داشتن مقاله های متعدد درباره تمام برندهای مختلف اروپایی و آسیایی سبب شده تا امکان مقایسه و بررسی تمام برندها برای شما آسان شود و بتوانید به راحتی اینورتری مناسب کار و بودجه خود را انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش

الکتریکالا بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش را چه به صورت آنلاین، صوتی و تصویری یا با حضور خود در محل کار شما ارائه می دهد. ما معتقدیم فروش پایان تعهد ما نیست بلکه شروع تعهد ماست. در بازار موفق ترین مجموعه مجموعه ایست که بهترین و سریع ترین و ارزان ترین خدمات پس از فروش را به مشتری ارائه دهد.

 

 

 

تعمیرات اینورتر

این مجموعه دارای کارگاهی مجهز با امکانات به روز و ابزار جدید و قطعات کامل است که باعث می شود سرعت، کیفیت و قیمت تعمیر غیر قابل رقابت باشد در صورت نبود قطعه در ایران در کمترین زمان قطعات را وارد می کند. همچنین این کارگاه امکان تعمیر تمامی توان های اینورتر از کمترین توان تا بیشترین توان موجود در صنعت را دارد و همچنین امکانات تست این اینورترها را نیز دارا می باشد.