گروه مهندسی بازرگانی الکتریکالا

الکتریکالا از سال 1376، حول محور فعالیت‌ها اتوماسیون صنعتی، تعمیرات حرفه‌ای و فروش درایو‌های فرکانسی شکل گرفت. از همان ابتدا با دیدگاه تخصصی نسبت به خدمات اتوماسیون صنعتی شروع به فعالیت نمود. این مجموعه به همت جمعی از کارشناسان و متخصصین توانمند و زبده تشکیل شده است.

مهندسی فروش

مهندسین الکتریکالا معتقدند اینورتر کالایی متفاوت از کالاهای دیگر در امر فروش است. در هنگام فروش این محصول مشاورین ما در صورت تخصص نداشتن شما همگام با شما از ابتدای امر یعنی نوع صنعت تا شرایط جغرافیایی و محیط کارگاه را با شما بررسی کرده تا خطایی در خرید شما رخ ندهد و بهترین انتخاب را انجام دهید.

نصب و راه اندازی اینورتر

برای نصب و راه اندازی اینورتر گروه فنی مهندسی الکتریکالا تیم توانا و متخصصی را طی این سال ها گرد هم آورده تا این امر تخصصی برای شما آسان شود. در نصب اینورتر فاکتورهای متعددی ایمنی نصب را تحت تاثیر قرار میدهد. از جمله این عوامل میزان توانمندی متخصص نصب در این امر می باشد. همچنین میزان تجربه و میزان آشنایی با صنعت این عوامل را موجب می گردد تا با خیال آسوده الکتروموتورهای خود را با اینورتر ایمن کنید.

برند اینورتر

تمامی برندهای موجود در بازار توسط متخصصین ما نصب و راه اندازی می گردد. همچنین مجموعه الکتریکالا مفتخر است که خدمات تمامی این درایو ها را نیز ارائه می دهد.

آموزش نصب اینورتر

الکتریکالا برای کسانی که اطلاعات فنی دارند به صورت رایگان راهنمایی های لازم را در سایت قرار داده است و همچنین سوالات فنی شما عزیزان را توسط کارشناسان به صورت تلفنی پاسخگو می باشد.

انتخاب بهترین اینورتر

الکتریکالا با تلاش کارشناسان خود تمامی برندها را با هم و تمامی مدل های برند های مختلف اروپایی و آسیایی را مقایسه کرده تا شما عزیزان بتوانید اینورتر مورد نظر خود را که مناسب کار و بودجه خود است را به راحتی با این اطلاعات انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش

مهندسین الکتریکالا بهترین و شایسته ترین خدمات پس از فروش را چه به صورت آنلاین، صوتی و تصویری یا با حضور خود در محل کار شما ارائه می دهند ما معتقدیم فروش پایان تعهد ما نیست بلکه شروع تعهد ماست. در بازار موفق ترین مجموعه مجموعه ایست که بهترین و سریع ترین و ارزان ترین خدمات پس از فروش را به مشتری ارائه دهد.

تعمیرات اینورتر

الکتریکالا دارای کارگاهی مجهز با امکانات به روز و ابزار جدید و قطعات کامل است که باعث می شود سرعت، کیفیت و قیمت تعمیر غیر قابل رقابت باشد در صورت نبود قطعه در ایران در کمترین زمان قطعات را وارد می کند و همچنین این کارگاه امکان تعمیر تمامی توان های اینورتر از کمترین توان تا بیشترین توان موجود در صنعت را دارد و همچنین امکانات تست این اینورترها را نیز دارا می باشد.