logistics-package-search-ultrathin-outline

رهگیری آنلاین

برای رهگیری دستگاه تعمیری خود و اطلاع از آخرین وضعیت می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری پیامک شده در کادر زیر، از وضعیت دستگاه تعمیری خود مطلع شوید.الکتریکالا سیستم پیگیری آنلاین را برای راحتی شما طراحی کرده در این سیستم شما از وضعیت دستگاه تعمیری خود به صورت آنلاین و لحظه ای مطلع می شوید و برای پیگیری با توجه به تعداد بالای تعمیرکاران و پیچیدگی سیستم تعمیر در الکتریکالا و استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای تعمیر با دستگاه های روز دنیا این دستگاه ها بعد از هر مرحله تست نتیجه کار را در سیستم سایت بارگذاری کرده و شما را در جریان تغییر وضعیت، هم از طریق پیامک و هم از طریق رهگیری آنلاین قرار می دهند.

سوالات متداول رهگیری بسته

در کادر بالا کد رهگیری پیامک شده بعد از تحویل کالا به شرکت را در کادر بالا وارد نمایید و ..

با توجه به حجم بالای دستگاه های تعمیری در صورت پیگیری به صورت آنلاین خیلی سریع از وضعیت دستگاه خود مطلع می شوید اما در صورت نیاز با شماره های درج شده در سایت جهت پیگیری تماس بگیرید در غیر این صورت همکاران ما با شما تماس می گیرند.

این زمان به دو بخش تقسیم میشود تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا به کارگاه در جریان وضعیت دستگاه قرار می گیرید.

این وضعیت شامل دستگاه های با ایراد جزئی است که همان روز تحویل می شوند. نوع دیگر این ایرادات ایراد سوئیچنگ است که اعلام زمان دقیق در این دستگاه ها امکان پذیر نیست اما بسته به برند و کیلووات دستگاه یک زمان حدودی مشخص می شود.

دسته بندی گروه ایرادات پاور است که در حدود سه روز زمان تعمیر در نظر گرفته می شود.

این کد 7 رقمی است.