پیگیری تعمیرات

رهگیری آنلاین تعمیرات

برای رهگیری دستگاه تعمیری خود و اطلاع از آخرین وضعیت می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری پیامک شده در کادر زیر، از وضعیت دستگاه تعمیری خود مطلع شوید.محل قرار گیری کد رهگیری

دستگاه تعمیری من در چه وضعیتی قرار دارد؟ تعمیر شده است یا نه؟ دقیقا چه زمانی دستگاه تعمیری به دستم می‌رسد؟ دستگاه تعمیری که فرستادم به موقع تعمیر می‌شود یا خیر؟ و… این‌ها سوالاتی است که ممکن است در هر مرحله از تعمیر دستگاه، برای شما پیش آید. سیستم رهگیری دستگاه تعمیری الکتریکالا برای پاسخ‌گویی به همین سوالات مشتریان و رفع نیاز آن‌ها طراحی شده و به آن‌ها کمک می‌کند تا در هر مرحله از تعمیر، با وارد کردن کد رهگیری بتوانند استعلام دستگاه تعمیری خود را انجام دهند. برای پیگیری دستگاه تعمیری، شما نیاز به کد رهگیری تعمیری دارید. هنگام ارسال دستگاه تعمیری، پیامکی شامل کد رهگیری، لینک رهگیری دستگاه تعمیری برای فرستنده ارسال می‌شود. فرستنده دستگاه تعمیری می‌توانند در این صفحه، با وارد کردن کد رهگیری، وضعیت دستگاه تعمیری خود را استعلام کنند. کد رهگیری  در رسید تحویل شده به فرستنده نیز درج شده و از طریق آن می‌توان به رهگیری دستگاه تعمیری پرداخت.

با مراجه به سایت الکتریکالا به آدرس https://electrikala.com و یا تماس می‌تونید بسته خود را پیگیری کنید.

زمان تعمیر دستگاه قابل اعلام دقیق نمی‌باشد اما کارشناسان کارگاه تعمیرات الکتریکالا کمتر از  مدت 24 ساعت بعد از تحویل دستگاه، گزارش وضعیت اولیه دستگاه تعمیری را به همراه گزارش تست‌های اولیه از طریق لینک پیگیری تعمیر برای شما پیامک می‌کنند.

کد رهگیری دستگاه تعمیری یک کد 10 رقمی است که در زمان ثبت سفارش، به همراه رسید، تحویل داده می‌شود و همچنین از طریق پیامک نیز برای فرستنده ارسال می‌شود.

هزینه تعمیر دستگاه قابلیت اعلام دقیق ندارد اما کارشناسان کارگاه تعمیرات الکتریکالا بعد از تحویل دستگاه و گزارش وضعیت اولیه دستگاه تعمیری در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه کمتر از یک پنجم ارزش دستگاه باشد دستگاه را تعمیر کرده و در صورتی که بیشتر از این میزان برآورد هزینه شود هزینه تعمیر دستگاه به شما اعلام می‌گردد و در صورت تایید شما دستگاه تعمیر می‌گردد.

در صورتیکه دستگاه نیاز داشته باشد که اعلام هزینه شود، با تحویل دهنده دستگاه تماس گرفته می‌شود و بخشی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت جهت تایید انجام تعمیر دریافت می‌گردد.

دستگاه تعمیری در تهران با پیک رایگان و در شهرستان‌ها به وسیله باربری به صورت رایگان ارسال می‌گردد، اطلاعات ارسال از طریق پیامک نیز برای فرستنده ارسال می‌شود.