تعمیرات اینورتر

تعمیر اینورتر

گروه فنی مهندسی الکتریکالا با بیش از 25 سال سابقه دارای تیمی از متخصصین در حوزه تعمیر اینورتر می‌باشد. این مجموعه از تعمیرگاهی بسیار مجهز در زمینه تعمیرات اینورتر بهره می‌برد. این تجهیزات شامل امکانات تست الکتریکی در همه توان‌ها از تکفاز تا سه فاز حتی اینورترهایی با توان چند مگاوات که به وسیله ترانس‌هایی خاص قابل انجام است، می‌باشد. از مهمترین تجهیزات این مجموعه می‌توان به جدیدترین اسیلوسکوپ‌ها و ابزارهای تخصصی اندازه‌گیری و ابزار تست IGBT، دستگاه LCR، کالیبراتور جریان و ولتاژ و… اشاره کرد. این تجهیزات تاثیر بسیار زیادی در کمک به عیب‌یابی و تعمیر بردها به جای تعویض آن‌ها دارد که باعث کاهش قیمت و دقت بالا در انجام کار می‌باشد.

تعمیر اینورتر

کارگاه تعمیرات اینورتر

گروه فنی مهندسی الکتریکالا در این سال‌ها در گام ابتدایی با ایجاد تعمیرگاه تخصصی سعی در افزایش خدمات پس از فروش کالاهای این مجموعه داشته است. به علت نیاز صنایع به ارائه خدمات پس از فروش در زمینه تعمیر اینورتر این مجموعه گسترش پیدا کرده است. در این مجموعه تعمیر اینورتر برندهای مختلف و سرویس‌های دوره‌ای مورد نیاز اینورترها که خدمات مناسب توسط واردکننده را نداشتند، انجام می‌شود.
همچنین این شرکت به علت سابقه زیاد در زمینه تعمیر اینورتر دارای انبار قطعات الکترونیکی بسیار مجهزی می‌باشد که این امر باعث مزایای مهمی می‌باشد از جمله:

  •  افزایش حداکثری سرعت انجام تعمیرات به واسطه عدم نیاز به تهیه قطعات بعد از عیب‌یابی
  •  کاهش قابل توجه هزینه تعمیرات به علت حذف واسطه تامین قطعات
  • کنترل قیمت مناسب به واسطه خریدهای کلی انبار و وارد کردن از خارج در اسرع وقت

 

 

مهندسین کارگاه تعمیرات اینورتر الکتریکالا

الکتریکالا طی سال های گذشته به یاری متخصصین ارزشمند خود تبدیل به یکی از مراکز خدماتی مهم در زمینه تعمیر اینورتر گردیده است.  با حداکثر سرعت و بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تعمیرات اینورترها را انجام می‌دهد.
الکتریکالا دوره‌های آموزشی یک تا دو ساله مهارت‌های تحلیلی الکترونیک – قدرت برای کار آموزان بخش تعمیرات برگزار می‌کند. در نتیجه‌ی این دوره‌ها تعمیرکارانی دارای قدرت بسیار بالای تعمیرات آموزش می‌بینند که دارای توانایی تحلیلی تمامی بردهای اینورتری می‌باشند.
در این دوره‌ها تمامی تست‌ها و نحوه تحلیل نقشه‌های مداری (datasheet) کلیه قطعات اینورترها آموزش داده می‌شود. مهندسین ما در پایان این دوره توانایی تعمیرات تمامی بردهای اینورتری را دارا می‌شوند بنابراین هیچ محدودیتی جهت تعمیرات برندهای مختلف ندارند. آنها تونایی جایگزینی قطعات و تعمیرات پیشرفته را دارند. لذا الکتریکالا با وجود سرمایه زمانی چند ساله و تیم مجرب خود به مرحله‌ای از تعمیرات رسیده است. بنابراین که هیچ برندی ما را محدود نمی‌کند.

کارگاه تعمیر اینورتر

برندهای تحت پوشش کارگاه الکتریکالا

تعمیر کلیه برندهای مطرح موجود در بازار ایران و جهان در این مجموعه انجام می‌شود. الکتریکالا امروز با دارا بودن بزرگترین کارگاه تعمیرات اینورتر با انبار بزرگ قطعات تعمیر اینورتر را برای شما آسان و سریع می‌کند.

نمایندگی تعمیر اینورتر

تعمیر اینورتر برندهای اروپایی

تعمیر اینورتر برندهای آسیایی

تعمیر اینورتر برندهای ایرانی

پیش از این متخصصین ما تنظیمات اینورتر و نقشه‌های سیم کشی را در کنار خدمات تعمیر با درخواست مشتریان انجام می‌دادند اما به علت میزان اهمیت تنظیمات بعد از تعمیر جهت جلوگیری از آسیب مجدد به سیستم‌ها برآن شدیم تا در مرحله راه اندازی اینورتر نیز گروهی تشکیل داده تا مشتریان ما رضایت کامل از خدمات ما داشته باشند. این گروه متخصصین دارای سابقه بالا در راه اندازی و با آشنایی کامل با صنایع مختلف آموزش دیده‌اند تا با اطمینان خاطر این بخش از خدمات را در محل پروژه به شما عزیزان ارائه دهند. با ما تماس بگیرید.