الکتریکالـا

شرکت SEW

شرکت SEW آلمان از قدیمی ترین و بزرگترین تولید کنندگان انواع گیربکس و الکتروموتور می‌باشد و بدون شک یکی از قطب‌های تولید کننده گیربکس در آلمان و جهان می‌باشد.
شرکت SEW فعالیتی گسترده در سطح جهان در زمینه الکتروموتور و گیربکس ها دارد به طوری که فعالیت‌ها و خدمات SEW در 48 کشور جهان در حال ارائه خدمات و تولید می‌باشد.

به این صورت که گروه صنعتی SEW، گیربکس و الکتروموتور های های خود را در 11 کارخانه که در کشورهای آلمان، آمریکا،چین،برزیل،فنلاند، بلاروس که زیر مجموعه ای SEW هستند تولید می‌کند و در 18 کارخانه دیگر گیربکس‌ها و الکتروموتورهای این شرکت اسمبل و راهی بازار می شوند.

گروه صنعتی SEW به دلیل بهره گیری از نیروی متخصص و کارشناسان مجرب و استفاده از پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی های صنعتی،توانمندی تولید گیربکس و الکتروموتوررا دربالاترین کیفیت و همچنین یکسان بودن کیفیت در محصولات را دارا می باشد.

شرکت SEW به عنوان یک برند جهانی در زمینه فن آوری درایو و پیشگام در اتوماسیون، اعتبار خود را برای سرعت بخشیدن به سخت ترین چالش‌های انتقال قدرت و کنترل حرکت ثابت کرده است.
اولین گیربکس موتورخود  را در سال ۱۹۳۱ معرفی کرد. چند سال پس از آن، به مشتریان خود بهترین فناوری درایو را ارائه داد.
همین  تعهدشان به گفته خودشان منجر به نوآوری شده است. اولین موتور سرعت متغیر در توسعه زودهنگام درایوهای الکترونیکی و برخی از تلاش‌های موفقیت آمیز برای کنترل غیر متمرکز و اولین موتور با روتور های مس مقرون به صرفه تولید نیز شدند.

SEW-EURODRIVE(سوو درایو)، در ابتدا دهه ۱۹۷۰ برای عملکرد و قابلیت اطمینان محصولات در ایالات متحده  استاندارد لازم را دریافت نمود.
واکنش مشتریان به موتورهای دنده متغیر باعث شد، اولین مرکز مونتاژ خود را در تروی، اوهایو، در سال ۱۹۷۵ تاسیس کنند.
در چند سال SEW چهار مرکز دیگر مونتاژ در سراسر ایالات متحده را در بریتپورت، نیوجرسی،دالاس،تگزاس، هیوارد، اجرا کرد.
در این سال‌ها پنج مرکز مونتاژ منطقه ای، بیش از ۶۰ دفتر فروش فنی و شبکه توزیع کننده در سراسر کشور، خدمات تخصصی و محصولات تخصصی را ارائه می‌دهیم.

از موتورهای دنده ای و واحدهای صنعتی سنگین تا درایوهای الکترونیکی، نرم افزار ها و سیستم‌های اتوماسیون مبتنی بر درایو.
محصولات بر اساس یک سیستم منحصر به فرد از اجزای مدولار ساخته شده  است که می‌تواند به معنای واقعی میلیون‌ها پیکربندی مختلف را مونتاژ کند. بنابراین هر راه حل درایو سفارشی با مشخصات درخواستی مشتری در کارخانه ساخته می‌شود.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *